További információk
| Tömeg | 340 g |
|---|---|
| Méretek | 24 × 32 × 46 cm |
| Márka | Kisvakond |
| Anyaga | poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 2 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Kisvakond most párna formájában is remek lehetőséget nyújt a pihenéshez! Ez a 35 cm-es extra puha plüss párna tökéletes választás gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Kiváló minőségű, rugalmas anyaga alkalmazkodik a fej formájához, majd visszanyeri eredeti alakját, így kényelmes pihenést biztosít.
A vidám piros orr és az ikonikus Kisvakond dizájn garantáltan mosolyt csal az arcokra, miközben remek alvótárs és dekorációs elem is egyben. Méretének (46 x 32 x 24 cm) köszönhetően utazásokhoz is ideális.
Tisztítása egyszerű: 40°C-on mosható, hogy mindig higiénikus és friss maradjon.
Rendeld meg ezt a puha és ölelni való Kisvakond plüss párnát saját magyarországi raktárunkból, amíg a készlet tart!
A Kisvakond plüss párna 2 éves kortól ajánlott.
12790 Ft
Készleten, utolsó 2 darab, saját raktárban
| Tömeg | 340 g |
|---|---|
| Méretek | 24 × 32 × 46 cm |
| Márka | Kisvakond |
| Anyaga | poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 2 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.