További információk
| Tömeg | 150 g |
|---|---|
| Méretek | 14 × 17 × 20 cm |
| Márka | Kisvakond |
| Anyaga | poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 2 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Hozd közelebb gyermeked kedvenc mesehősét ezzel a 20 cm magas Kisvakond plüssfigurával! Ez a klasszikus vakond plüss a régi rajzfilmek szeretett karakterét kelti életre, amely generációk óta mosolyt csal a kicsik és felnőttek arcára. Fekete bundájával, világosszürke hasával és vidám piros orrával a plüss Kisvakond minden gyereknek, kedvenc plüss kabalája lesz.
A plüss vakond prémium minőségű anyagból készült, amely puha és kellemes tapintású, így ideális társ az ölelgetéshez, alváshoz vagy a gyerekszoba dekorációjaként.
Nem zenél, nem beszél, és nincs szüksége elemre sem, így bármikor készen áll a játékra vagy pihenésre. Könnyen tisztítható: egy nedves törlőkendővel könnyen áttörölhető vagy maximum 40 fokos programba mosható.
Ez a plüss Kisvakond tökéletes ajándék minden alkalomra, legyen szó születésnapról, névnapról vagy karácsonyról. Fiúk és lányok egyaránt örömmel fogadják ezt a bájos plüssfigurát, amely nemcsak játék, hanem egy szerethető emlék is. Nosztalgiázó felnőttek számára is különleges ajándék lehet, hiszen a Kisvakond generációkon átívelő népszerűsége mindenkit elvarázsol.
Ne maradj le, rendeld meg a Kisvakond plüssfigurát a készlet erejéig, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítjuk!
A plüss Kisvakond 2 éves kortól ajánlott.
9990 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 150 g |
|---|---|
| Méretek | 14 × 17 × 20 cm |
| Márka | Kisvakond |
| Anyaga | poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 2 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.