További információk
| Tömeg | 157 g |
|---|---|
| Méretek | 1 × 30 × 19 cm |
| Márka | Dino Toys |
| Hány darabos | 15 db |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

A Kisvakond már egy mozdonyt is el tud vezetni, a nyuszik legnagyobb riadalmára! A Kisvakond és a mozdony 15 darabos puzzle kisebb gyerekek számára készült, keretes kirakós játék. A nagyobb puzzle-darabokat a keretbe kell beilleszteni, és miközben előtűnik a Kisvakond, a picinek a megfigyelése és a kézügyessége is fejlődik. Kirakott méretek: 29 x 19 cm.
1990 Ft
Készleten, utolsó 2 darab, saját raktárban
| Tömeg | 157 g |
|---|---|
| Méretek | 1 × 30 × 19 cm |
| Márka | Dino Toys |
| Hány darabos | 15 db |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.