További információk
| Tömeg | 122 g |
|---|---|
| Méretek | 1 × 23 × 23 cm |
| Márka | Avenir |
| Anyaga | Papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Különleges karckép technika az Avenir Kids márkától dinoszaurusz témakörben!
Karcold meg a fekete papírlapokat, hogy színes términtákat hozzhass létre.
A készlet 8 db képet tartalmaz.
Márka: Avenir
Ajánlott életkor: 3+
2490 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 122 g |
|---|---|
| Méretek | 1 × 23 × 23 cm |
| Márka | Avenir |
| Anyaga | Papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.