További információk
| Tömeg | 540 g |
|---|---|
| Méretek | 4 × 34 × 23 cm |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Márka | Ravensburger |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak, Kifejezetten fiúknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Gyártó | |
| Hány darabos | 100 db |

Ismerkedj meg a dinoszauruszokkal a puzzle összerakása közben! A Dinó oázis 100 darabos puzzle készlet tökéletes választás lesz azoknak, akik szeretnék a kőkor élőlényeit még jobban megismerni. A 100 darabból álló puzzle a könnyű kirakósok közé tartozik, így nem fog kihívást jelenteni az összeállítása a fiatalabbak számára sem. Az elkészült kép 49 x 36 cm méretű lesz, ennek köszönhetően akár az asztalnál ülve is elkészítheted. A képen egy fantasztikus élővilág figyelhető meg tele különleges dinoszauruszokkal. A sarkokat megtalálva könnyedén elindulhatsz a kép belseje felé, hogy összeállítsd a puzzle-t. A kirakós tökéletes választás lesz akár egy esős nap alkalmával is, a játék közben pedig fejlesztheted koncentrációs képességedet és a türelmedet. Nyűgözd le barátaidat dinós képeddel és tedd ki szobád díszeként! A Dinó oázis Puzzle 100 db elemből áll. Az elkészített kép mérete 49 x 36 cm.
4920 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 540 g |
|---|---|
| Méretek | 4 × 34 × 23 cm |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Márka | Ravensburger |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak, Kifejezetten fiúknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Gyártó | |
| Hány darabos | 100 db |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.