További információk
| Tömeg | 278 g |
|---|---|
| Méretek | 4 × 28 × 19 cm |
| Márka | Ravensburger |
| Hány darabos | 12 db, 24 db |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Ismerd meg Binget és barátait az izgalmas puzzle-t kirakva! A Puzzle 2 x 12 db – Bing mókázik készlettel most beleláthatsz Bing és csapatának életébe! A játék két 12 darabos puzzle-ből áll, amit igazi élvezet lesz kirakni! A színes részletek és Bing nyuszi mókás megjelenése, minden mesenézőnek ismerős lesz.
Találd meg a kép sarkait, majd kezdj el befelé haladni a kép belsejébe! Ha úgy érzed mégis elakadtál, a játék dobozán található kép segít majd eligazodni a színes puzzle darabok útvesztőjében. A játék nem csak elképesztően szórakoztató, hanem fejlesztő is.
Gyakorold a logikus gondolkodásodat, a problémamegoldó képességedet és koncentrációdat egy játék alatt! Tökéletes választás lesz a puzzle a Bing és barátai rajongók számára. Készítsd el a képeket és mutasd körbe a környezetednek, hogy mások is büszkék legyenek rád!
A készlet tartalmazza a 2 x 12 db puzzle-t Bing és barátai témával.
A játékot 3 éves kortól ajánljuk.
3490 Ft
Készleten, utolsó 2 darab, saját raktárban
| Tömeg | 278 g |
|---|---|
| Méretek | 4 × 28 × 19 cm |
| Márka | Ravensburger |
| Hány darabos | 12 db, 24 db |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.
Ez a weboldal sütiket használ.
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű működéshez, hogy kényelmesebbé tegyük az oldalt, jobbá a termékajánlót, egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban találsz.
