További információk
| Tömeg | 1583 g |
|---|---|
| Méretek | 30 × 7 × 24 cm |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

2 személyes, hátámlával elátott vízi kanapé a Bestway márkától. A kék és fehér színű úszófotel kiváló lehet minden felnőtt és gyermek számára akik együtt szeretnének a vízen lebegni és élvezni a napsütést, miközben lábaikat a vízbe lógatva hűsítik magukat.
A háttámlás úszófotel erős, minőségi PVC anyagból készült, alap színe kék, háttámlája hófehér színt kapott. Kialakítása során gondosan odafigyeltek, hogy nem csak a kényelem, de az elrendezés is fontos legyen a 2 ember számára, ugyanis használatakor a két személy szemben ül egymással, ezért hosszú ideig tudnak beszélgetni, esetleg játszani különböző vízi játékokat miközben a vízen ringatózva elraktározzák a D vitamint. Mind két személy számára biztosítottak a matrac végén egy műanyagból készült, fehér kapaszkodót is.
Felfújása pumpával ajánlott, amit webáruházunkból is meg tudsz rendelni a matraccal együtt, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk. Miután a vízi játék véget ért, a levegő leengedtével, kis helyen is elfér a következő strandolásig.
Ha az úszófotel véletlen megsérülne, a csomagolásban találtok egy öntapadós javítófoltot is, melyet könnyen fel tudtok tapasztani a fotelre.
A matrac angol neve: Double Ring Lounge Float – Bestway
Mérete: 188 x 117 cm
Maximális terhelhetőség: 160 kg.
6890 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 1583 g |
|---|---|
| Méretek | 30 × 7 × 24 cm |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.