További információk
| Tömeg | 1180 g |
|---|---|
| Méretek | 24 × 7 × 24 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Fehér színű, lovagolható unikornis matrac a Bestway márkától. A 150 x 117 cm-es strand kellék kiváló pihenést nyújt a forró nyári napokon, ahol hátára felülve tudsz meglovagolni és élvezni a napsütést.
Az unikornis matrac strapabíró PVC anyagból készült, unikornis formájának köszönhetően könnyen a határá tudsz pattani ahol lábaidat a vízbe lógatva barnulhatsz. Az unikornis alapszíne fehér, sörénye, szárnyai és farka gyönyörű szivárvány színes, nyakán pedig 2 db. fehér kapaszkodót is elhelyeztek ami praktikus lehet ha barátaid éppen a vízen húznak.
Méretéből adódva a felfújáshoz ajánlott a strand pumpa, melyet több biztonsági szelepen keresztül tudod felfújni. A pumpát webáruházunkból is meg tudod rendelni a matraccal együtt, hogy ne kelljen órákig bíbelődnöd vele. Leengedett állapotban dobozába is vissza tudod tenni, mely kis helyen is elfér.
A lovagolható strand matrac dobozában egy javítófoltot is találsz ha véletlen megsérülni. Rendeld meg amíg a készlet tart, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk, hogy a következő vízparti kikapcsolódásnál már használni tudd.
Az unikornis lovagolható strand matrac mellé egy javító tapasz is jár ha véletlen megsérülne.
6920 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 1180 g |
|---|---|
| Méretek | 24 × 7 × 24 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.