További információk
| Tömeg | 870 g |
|---|---|
| Méretek | 70 × 7 × 26 cm |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Márka | X-Shot |
| Anyaga | Műanyag |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
Az X-shot Vigilante szivacslövő játék fegyver egy szuper eszköz arra, hogy barátaiddal a szabadtérben egy csatát vívjatok. A dupla csövű X-shot játékpuska hajszálpontosan tudja kilőni a töltényeket, akár 27 méteres távolságba.
Ahogyan az X-shot márkától megszokhattuk, a szivacslövő játék fegyverek minőség, masszív műanyagból készültek, melyet könnyű a kézben fogni és célozni vele. Alapszíne fehér és kék, a puska csövének vége pedig narancssárga.
A dobozban 24 db szivacstöltényt találtok, melyet könnyű a puskába tölteni és azonnal tüzelni, hogy egy percet sem vesztegess el.
Az X-shot játékpuska mellé egy kék színű, műanyag szivacstöltény tartót is megtalálsz, mely gondoskodik a még gyorsabban újratöltésről, valamint töltényeid biztosan nem fognak elveszni belőle.
Rendeld meg az X-shot Vigilante szivacstöltényes játékpuskát a készlet erejéig, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk.
A játékfegyver elem nélkül működik, hangot nem ad ki magából.
8 éves kortól ajánlott.
11890 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 870 g |
|---|---|
| Méretek | 70 × 7 × 26 cm |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Márka | X-Shot |
| Anyaga | Műanyag |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.