További információk
| Tömeg | 96 g |
|---|---|
| Méretek | 16 × 11 × 11 cm |
| Ajánlott életkor | Születéstől fogva |
| Márka | TY |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
Barker, a csillogó szemű, barna-fehér mintázatú kutyus a legjobb barátod lesz a Ty Beanie Babies kollekcióból! Ő mindig készen áll arra, hogy melletted álljon! Egy igazi barát aki imádja a nagy öleléseket. Add hozzá Barkert a Ty plüss állat gyűjteményedhez!
Barker szőrének tapintása olyan puha, hogy egész nap ölelgetni akarod majd őt. A nagy selymes lógó füle és a szemei körül barna szőr borítja, lábai fehérek, orra fekete műanyagból készült. A barna és arany árnyalatú csillogó szemű kutyusnak mérete kb. 15 centiméter, így mindig magaddal tudod vinni őt bárhol jártok, akár még kabala plüss állatod is lehet.
Barker január 24-én született.
A plüssjátéknak nincsen leszedhető kiegészítője, ezért kisebb gyerekek is biztonságban aludhatnak vele.
Nem meglepő, hogy a Beanie Beabies kollekció a Ty márkának a legkedveltebb plüss állatai a gyerekeknek és felnőttek körében. Ezeknek a bújós, nagyon puha szőrű állatoknak legfőbb tulajdonsága a nagy csillogó szemük és kissé túlméretezett fejük amelyek különlegessé teszik őket. A Ty Beanie Beabies plüssjátékok közül biztosan megtalálod a mindennapi állatoktól az új kedvenc plüss barátodat.
3799 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 96 g |
|---|---|
| Méretek | 16 × 11 × 11 cm |
| Ajánlott életkor | Születéstől fogva |
| Márka | TY |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.