További információk
| Tömeg | 1005 g |
|---|---|
| Méretek | 19 × 16 × 15 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Márka | Klein |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Anyaga | Műanyag |
| Elemmel működik | Nem tartozék, Igen |
| Zenél, hangot ad | Igen, hangot ad |
A gyerekek mostantól a saját Vileda játék porszívójukkal segíthetnek a takarításban! Ez a Vileda porszívó igazi élményt nyújt, hiszen valósághű funkciókkal és hanghatásokkal rendelkezik, így a kicsik szívesen veszik kézbe a takarítást. A Vileda gyerek porszívóval a gyerekek utánozhatják a felnőttek porszívózását, miközben játékosan ismerkednek meg a házimunka világával.
A Vileda porszívó strapabíró műanyagból készült, és kifejezetten gyerek kezekre lett kialakítva. A piros porszívó és a hozzá tartozó fehér cső igazán hasonlít a felnőttek által használt Vileda tisztító eszközökhöz, így ez a Vileda játék porszívó remek választás minden szerepjátékhoz. Működéséhez 2 db R20 góliátelem szükséges, melyek nem tartozékok, de könnyen beszerezhetők, hogy a gyerekek azonnal élvezhessék a valósághű porszívózás élményét.
A Vileda hangot adó porszívó tartalma:
Rendeld meg Vileda porszívó játékot a Klein márkától, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk.
3 éves kortól ajánlott minden gyermek számára, akik szeretik a szerejátékokat.
13920 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 1005 g |
|---|---|
| Méretek | 19 × 16 × 15 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Márka | Klein |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Anyaga | Műanyag |
| Elemmel működik | Nem tartozék, Igen |
| Zenél, hangot ad | Igen, hangot ad |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.