További információk
| Tömeg | 120 g |
|---|---|
| Méretek | 42 × 14 × 18 cm |
| Márka | Wild Republic |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Prémium minőségű Wild Republic márkájú, 42 cm-es rózsaszín plüss axolotol kicsinyével, műanyag szemekkel.
7490 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 120 g |
|---|---|
| Méretek | 42 × 14 × 18 cm |
| Márka | Wild Republic |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.