További információk
| Tömeg | 567 g |
|---|---|
| Méretek | 7 × 36 × 24 cm |
| Márka | Nerf |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Készüljetek fel a harcra a Nerf Elite 2.0 fegyvereivel, amelyeket akár testre is szabhattok. Készítsétek el fegyvereiteket a játékstratégia optimalizálása érdekében. A Nerf Elite 2.0 Commander RD-6 fegyvernek három taktikai sínje van, egy puskacső rögzítési pont és a készlet rögzítési pontja, hogy testre szabhassátok a fegyvert minden Nerf játékhoz.
A fegyver forgótáras, melybe 6 szivacstöltényt tölthettek, de készlethez még ennél is több 12 darab lövedék jár. A játékkal egy lövedéket is el tudtok sütni, de van gyorstüzelő funkció is.
Ellenfeleteket akár 27 méterre is el tudjátok találni. Induljon a harc!
4990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 567 g |
|---|---|
| Méretek | 7 × 36 × 24 cm |
| Márka | Nerf |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.