További információk
| Tömeg | 725 g |
|---|---|
| Méretek | 40 × 8 × 28 cm |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Márka | Make it Real! |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem tartozék, Igen |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Készítsd és dekorálj puha és bújós egyszarvú, színváltós lámpákkal ellátott párnát a Make it Real márkától. A DIY kreatív játék remek választás lehet lányoknak és tinédzsereknek, akik szeretnek saját maguk dekorációs elemeket készíteni.
A világító unikornis párna készítő szett dobozában mindent megtaláltok amire csak szükségetek lehet. A dekorálható párna elkészítéséhez varrni nem szükséges, így gyerekek is biztonsággal készíthetik el egyedi párnájukat, szülői felügyelet nélkül. A párnát különböző textil anyagokkal díszíthetitek, majd a végén még az aranyszínű szarvval is díszítheted. A párna elkészítéséhez kövesd a használati utasítást
A párna elemek segítségével színváltósan tud világítani, így a sötétben is remekül mutat a szobában a kanapén vagy az ágyon.
Ha lányod szereti a kézműves és kreatív játékokat, rendeld meg a világító unikornis párna készítő játékot a készlet erejéig, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk.
A Make it Real! párnakészítő játék szett tartalma:
8 éves kortól ajánljuk.
10890 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 725 g |
|---|---|
| Méretek | 40 × 8 × 28 cm |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Márka | Make it Real! |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem tartozék, Igen |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.