További információk
| Tömeg | 266 g |
|---|---|
| Méretek | 26 × 3 × 19 cm |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Márka | Make it Real! |
| Anyaga | Karton papír, Papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Divattervező füzet gyerekeknek a Make it Real márkától, ahol a lányok igazi ruhatervezőkké válhatnak és számos divatos városi ruhát tervezhetnek és készíthetnek egy füzetbe. A kreatív szettben 180 db matricát és anyagot találtok, melyet a tervezés után dekorálhattok velük, ami biztos, hogy minden kreatív és divatért rajongó lány imádni fog!
A városi divat tervező füzet 30 oldalt tartalmaz, sziluett modellekkel, ami egy spirálba kötött, kemény karton fedelű füzetben található. Használhatják a divattervező füzetben található sablonokat, hogy megrajzolják a ruhákat, majd színes ceruzákkal kiszínezhetik őket és a különleges anyagokkal és matricákkal díszíthetik, hogy egy egyedi városi divat kollekciót alkossanak.
A gyerekeknek készült divattervező füzetben szín palettákat, tervezési útmutatót és számos tippeket is találnak, mely nem csak segít a tervezésben, de még színek párosítására is tanítja őket.
A városi ruhák divattervező füzet nem csak kreatív játék, de egyben fejlődik szem-kéz koordinációjuk, kreativitásuk és szépérzékük is egyaránt. Rendeld meg a modern ruhák divattervező füzetet amíg a készlet tart, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk.
A városi divat tervezőfüzet tartalma:
Kiváló divattervező füzet gyerekeknek, 6 éves kor felett.
2990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 266 g |
|---|---|
| Méretek | 26 × 3 × 19 cm |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Márka | Make it Real! |
| Anyaga | Karton papír, Papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.