További információk
| Tömeg | 180 g |
|---|---|
| Méretek | 15 × 18 × 21 cm |
| Márka | Goodness Gang |
| Mosható | Igen, alacsony hőfokon |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
A Goodness Gang paradicsom plüss figurát itthon Penny Vitateam Piroska. Eredeti neve azonban Thomas, a legjobb paradicsom, akinek beceneve a „Vörös testőr”, aki büszke arra, hogy keményen dolgozik a tested gondozásán. Mindeközben egy álruhás mester, hiszen valójában nem is zöldség, hanem gyümölcs a paradicsom (a felhasználási módja miatt sorolják sokan mégis a zöldségek közé, mert leginkább a zöldségekkel együtt használjuk a konyhában).
Ez a plüssfigura egyébként hátulról hasonlít legjobban egy valódi paradicsomra. Elölről a szemei és az arca teszik barátságossá, bár kissé meglepődött fejet vág.
Szája fekete színnel hímzett, a teste egésze viszont vörös színű. Talpai, tenyerei barnák, illetve fején nőtt néhány levele zöld színű textilből készült. Orra és szemöldöke a testével azonos anyagú és színű.
Szemei nagy fehér alapon feketék, műanyagból készültek. Nincs egyéb műanyag vagy kemény tartozéka. Lábain nem tud megállni, nem tartják meg, így ücsörög, ezt a műveletet egy alulról beépített kis babzsák is stabilizálja. Kis babzsákocskák vannak még a tenyereiben és a talpaiban is.
Mosni legfeljebb alacsony hőfokon javasolt, nem szabad szárítógépbe tenni vagy vasalni. 18 hónapon aluliak számára nem ajánlott.
3999 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 180 g |
|---|---|
| Méretek | 15 × 18 × 21 cm |
| Márka | Goodness Gang |
| Mosható | Igen, alacsony hőfokon |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.