További információk
| Tömeg | 331 g |
|---|---|
| Méretek | 18 × 6 × 22 cm |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Márka | Wow Toys |
| Hány darabos | 300 db |
| Anyaga | Papír |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
300 darabos tehén formájú puzzle a Wow Toys-tól aminek mérete 46 x 50 centiméter nagy. A kirakó darabkái 4-5 centiméter nagyok, így kissebek számára is tökéletes ajándék lehet.
A kirakót, a végén akár össze is ragaszthatod és falra is tudod rögzíteni, hogy a szobád valamelyik falát díszítse.
A tehén alakú kirakó egy tökéletes ajándék lehet minden állatkedvelő számára bármilyen alkalomra.
A puzzle angol neve: I AM Cow Jigsaw Puzzle
Puzzle darabjai száma: 300 db
A kirakott puzzle mérete: 46 x 50 cm
Korosztály: 10 éven felüliek számára
3490 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 331 g |
|---|---|
| Méretek | 18 × 6 × 22 cm |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Márka | Wow Toys |
| Hány darabos | 300 db |
| Anyaga | Papír |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.