További információk
| Tömeg | 255 g |
|---|---|
| Méretek | 26 × 12 × 12 cm |
| Márka | BrandandMac |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Bing nyuszi és barátai: Bing mintás kék polár takaró, 100×140 cm.
Bing nyuszi rajongó fiúknak és lányoknak tökéletes választás lesz a hálószobába, kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Remekül illik a szobájába mindenkinek, aki Bing nyuszival kel és fekszik ez a kék alapszínű, Bing nyuszit és játékait ábrázoló polár pléd.
Ágytakaróként és plédként is remekül használható.
Anyaga: Polar Fleece
3490 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 255 g |
|---|---|
| Méretek | 26 × 12 × 12 cm |
| Márka | BrandandMac |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.
Ez a weboldal sütiket használ.
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű működéshez, hogy kényelmesebbé tegyük az oldalt, jobbá a termékajánlót, egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban találsz.
