További információk
| Tömeg | 100 g |
|---|---|
| Méretek | 30 × 19 × 8 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Anyaga | Műanyag, poliészter |
| Elemmel működik | Nem |
| X-Ads-Terméktípus | Plüssjáték |
| Gyártó | |
| Mosható | Nem javasolt |

Prémium minőségű, Aurora márkájú, 18 cm-es csillogó szemű, kék színű plüss rája, a Sparkle Tales sorozat tagja.
5990 Ft
Készleten, utolsó 1 darab, saját raktárban
| Tömeg | 100 g |
|---|---|
| Méretek | 30 × 19 × 8 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Anyaga | Műanyag, poliészter |
| Elemmel működik | Nem |
| X-Ads-Terméktípus | Plüssjáték |
| Gyártó | |
| Mosható | Nem javasolt |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.