További információk
| Tömeg | 185 g |
|---|---|
| Méretek | 3 × 10 × 19 cm |
| Márka | Lego |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
12 darabos LEGO filctoll készlet, csodás, élénk színekben!
12 féle, 1 mm vonalvastagságú, 2×4-es LEGO elemmel díszített színes filctoll készletben. Piros, narancssárga, citromsárga, világoszöld, sötétzöld, lila, rózsaszín, világoskék, sötétkék, barna, szürke és fekete színekben. A filctollak egymással-, illetve bármely LEGO termékkel összeépíthetők.
6920 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 185 g |
|---|---|
| Méretek | 3 × 10 × 19 cm |
| Márka | Lego |
| Anyaga | Műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.