További információk
| Tömeg | 148 g |
|---|---|
| Méretek | 12 × 11 × 15 cm |
| Márka | Animotsu |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Ismerd meg Diggert, az Animotsu plüss sorozat egyik legpöttyösebb tagját! Ez a 15 cm-es csillogó szemű plüss dalmata kutyus egy igazi kis szeretetgombóc, aki hatalmas kék csillogó szemeivel és pihe-puha bundájával biztosan elrabolja a szíved.
Digger hófehér alapszínű, fekete pöttyökkel díszített bundát visel, egyik fülén aranyos kis piros masnival. Mancsain és tappancsain csillogó ezüst anyag található, ami még különlegesebbé teszi megjelenését. Szemei gyönyörű kék csillogós, mosolygós arca és ölelő testtartása pedig csak még szerethetőbbé teszi őt.
Az Animotsu plüssök híresek csillogó, nagy szemükről, puha kidolgozásukról és egyedi karaktereikről, gyűjtőknek és gyerekeknek is örök kedvencek. Digger nem beszél, nem ad ki hangot, csak várja, hogy valaki megölelje őt.
Tökéletes ajándék, alvótárs vagy vidám dísze lehet a gyerekszobának vagy a nappali kanapájának.
Rendeld meg ezt a 15 cm-es Animotsu Digger plüss dalmatát a készlet erejéig, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk.
A plüss dalmata figura 3 éves kortól ajánlott.
3990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 148 g |
|---|---|
| Méretek | 12 × 11 × 15 cm |
| Márka | Animotsu |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.