További információk
| Tömeg | 200 g |
|---|---|
| Méretek | 3 × 10 × 14 cm |
| Márka | Reflexshop |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 12 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

A Fekete történetek 2. egy olyan logisztori rejtvényeket tartalmazó csomag, amely a baráti összejövetelek, házibulik szórakoztató játékává válhat. A csomagban 50 db kissé morbid, de a maga módján humoros rejtélyes történet található, amelyek között kegyetlen gyilkosságok, ártatlan félreértések és ravasz rablások is megbújnak.
A Fekete történetekben kissé morbid, de a maguk módján humoros meséket találunk, amik csak arra várnak, hogy megismerjük őket!
Egyedül a mesélő tudja a teljes történetet, mindenki más csak egy mondatot tud – ami a kiinduláshoz épp hogy elegendő segítség. A hallgatóság célja, hogy kikövetkeztessék a teljes sztorit, eldöntendő kérdések segítségével, amikre a mesélőnek őszintén, egy egyszerűen igennel vagy nemmel kell válaszolnia. Miután a hallgatók – a nyomozók – minden információt kikövetkeztettek, a mesélő összegzésként felolvassa a komplett esetet, és már lehet is folytatni a következőt a lehetséges 50 közül!
A Fekete történetek első paklijában megtalálhattunk mindent, mi szemnek-szájnak ingere! Akadt benne számos kegyetlen gyilkosság, szerencsétlen balesetek, ravasz rablások, és jó pár ártatlan félreértés is… és ez még csak folytatódik.
Átlagos játékidő: 20 perc
Tartalom: 50 db kártya
3990 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 200 g |
|---|---|
| Méretek | 3 × 10 × 14 cm |
| Márka | Reflexshop |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 12 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.