További információk
| Tömeg | 76 g |
|---|---|
| Méretek | 10 × 11 × 17 cm |
| Márka | Spin Master |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

A Mancs Őrjárat hős kutyusai most puha plüssfigura formában is a gyerekek kedvencévé válhatnak! Ha véletlenül tűz ütne ki egy épületben, vagy netán a játszótéren, Marshall társul szegődhet a kis tűzoltók mellé.
A plüssfigura lehetőséget teremt szerepjátékra, ezzel fejlesztve a gyerekek képzeletét, fantáziáját és kommunikációs készségét.
A Mancs Őrjárat további szereplőinek plüssfigurái kaphatók webáruházunkban.
A plüssfigura mérete: 17 cm
6920 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 76 g |
|---|---|
| Méretek | 10 × 11 × 17 cm |
| Márka | Spin Master |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.