További információk
| Tömeg | 77 g |
|---|---|
| Méretek | 19 × 10 × 16 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Márka | TY |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Mosható | Nedves kendővel töröld át |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
Ingrum, a csillogó szemű plüss pók a Ty Beanie Boos egyik legcukibb ízeltlábú állata, melynek mérete 15 centiméter nagy. A puha, minőségi plüssből készült plüss pók 6 lábú fekete és narancssárga színű és még aki fél tőlük is elolvadnak majd gyönyörű csillogó szemeitől.
Ingrum, a csillogó szemű pók plüssállat szeptember 20-án ünnepli születésnapját a Ty Beanie Boos világában. A plüss póknak hat darab lába van, mely narancssárga és fekete csíkos. Testét nagyon puha plüss szőr borítja, feje pedig fekete, melyen 2 gyönyörű narancssárga csillogó szemekkel néz.
Ingrum, a csillogó szemű plüss pók olyan puha, hogy mindig meg akarod majd ölelni! Mivel nincs levehető része, 1 éven felüli gyermekeknek is ajándékozhatod, de kiváló kiegészítője lehet minden Ty Beanie Boos plüss gyűjteménynek is!
Rendeld meg Ingrumot, a csillogó szemű fekete és narancssárga plüss pókot amíg a készlet tart, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk.
Webáruházunkban számos Ty Beanie Boos plüss játékot megtalálsz, gyűjtsd össze mind.
3790 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 77 g |
|---|---|
| Méretek | 19 × 10 × 16 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Márka | TY |
| Anyaga | 100% poliészter |
| Mosható | Nedves kendővel töröld át |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:

Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.