Ty Beanie Babies – Nyúl Péter: Pamacs plüss nyuszi (15 cm)
Füles, bolyhos, nagyon puha plüss nyuszi a Ty Beanie Babies kollekcióból. Nyúl Péter egy közkedvelt animált szereplő a Nyúl Péter című filmből melynek mérete kb. 15 centiméter nagy.
Nyúl Péter, a nyuszi egy alapból barna, mellkasa és hasa pedig fehér színű. Szétálló fülei belseje halvány rózsaszínűek és kék kardigánt visel. A kardigán a nyuszihoz van varva, ezért nem levehető tartozék. A ruháján látható gombok hímezve vannak, ezért kisebb gyermek sem tudja levenni és szájába tenni. A nyuszi nagyon puha, minőségi plüss anyagból készült, hófehér, puha bolyhos farka, szinte élethűnek tűnő barna és fekete szeme ugyan azt a nyuszit adja vissza, mint a filmben is.
A plüssjátéknak nincsen leszedhető kiegészítője, ezért kisebb gyerekek is biztonságban játszhatnak vagy aludhatnak vele.
Nem meglepő, hogy a Beanie Beabies kollekció a Ty márkának a legkedveltebb plüss állatai a gyerekeknek és felnőttek körében. Ezeknek a bújós, nagyon puha szőrű állatoknak legfőbb tulajdonsága a nagy csillogó szemük és kissé túlméretezett fejük amelyek különlegessé teszik őket. A Ty Beanie Beabies plüssjátékok közül biztosan megtalálod a mindennapi állatoktól az új kedvenc plüss barátodat.
3490 Ft
Elfogyott